Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Őszülő, sötét barna hajra mi...

Őszülő, sötét barna hajra mi a legjobb szín választás?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajam van, de már sok az ősz hajszálam és gyakran kell festeni. Arra gondoltam, hogy melíroztatnám, azzal ki lehet tolni 2 festés közötti időt 2-3 hónapra? 36 vagyok, mindig fiatalabbnak néznek szerencsére, nem szeretnék olyan hajszínt, ami öregít. Köszi!

2022. ápr. 20. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a melírozást nem nagyon értem, hogy miért lehetne attól kitolni a festést. Meg nem szép. Látszik, hogy ősz van közte, és azért csináltattad úgy meg, hogy hátha nem lehet annyira észrevenni, de észre lehet. Meg miért akarod egyáltalán kitolni, ha már látszik a lenövés, elmész és befesteted, vagy megcsinálod magadnak. Sötétbarna hajra én sötétbarnát ajánlok, kivéve ha neked más tetszik. Ha már nagyon sok az ősz hajad, akkor gondolkozhatsz simán világosabb színekben is, csak a maradékkal együtt vagy melírozott hatása lesz, vagy világosíttadnod kell a hajad fodrásznál.
2022. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Világosabb barna vagy szőke, a sötét hajszínek öregítenek.
2022. ápr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én ilyesmire gondoltam, ezen talán nem látszana olyan hamar a lenövés: [link]
2022. ápr. 21. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a fodrász meg tudja csinálni, hogy ősz/hideg szőke legyen, ne csibesárga, akkor igen, ez beválhat.
2022. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már elég sok az ősz hajam, főleg elöl és oldalt. Az eredeti szín barna volt. Fokozatosanfestettem világosabbra, most már jó ideje szőke. Szerintemebben látszik legkevésbé az ősz, de
2022. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaradt a vége. Szóval ezt is festeni kell kb 6 hetente.
2022. ápr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Kedves Utolsó válaszoló! Véletlenül rányomtam a nem hasznosra, elnézésedet kérem!



Festett barna hajból lehet hamvas szőkét csinálni egyáltalán? 😄

2022. ápr. 24. 20:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hamvas szőke. Max nem világosítja ki elsőre teljesen, hanem 2-3 festés után.
2022. ápr. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!