Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak a...

Milyen sampont használjak a zsíros fejbőrömre, ha a drogériásak nem jók?

Figyelt kérdés

A drogériákban kapható samponok közül egyik sem jó a hajamra, büdös, állott szagú tőlük a fejbőröm annyira, hogy érzem én is a szagát.

Az anatúr bioboltból használtam a zsíros hajra való sampont, eleinte jó is volt, de már nem szereti a hajam.

Így voltam a Vichy zsíros hajra való samponjával. Imádta a hajam, ma már nem jó ez sem.

A Cocochoco áruházból is rendeltem zsíros hajra valót, na ezek botrányosan rosszak voltak, gyűlölte a hajam.

Most már teljesen tanácstalan vagyok, hogy mivel mossam.

A gyógyszertári kénes sampon és a wu2 se volt jó.

Valakinek ötlet? Nézegettem a manna zsíros hajra való samponját, de nagyon rosszak róla a vélemények.



2022. ápr. 23. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékben nézz szét. Esetleg más gyógyszertári sampon. Gyógyszertáriból bioderma node ds, Uriage ds.

Fodrászkellékesből ami ezektől picit drágább az eleven australia deep clean sampon.


Esetleg az ordinary samponja. Ha rendelés szóba jöhet akkor cultbeauty-n is sok jó termék van.


Amire figyelj, hogy géles állagú legyen(az összetevők közt ne legyenek olajok és vajak).

2022. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2022. ápr. 23. 09:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Illetve instan kövesd szofi's choice oldalát. Ott rengeteg infót találsz termékjavaslatokkal is.
2022. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!