Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olaplexből mit érdemes használ...

Olaplexből mit érdemes használni, ha hosszabb/dúsabb, illetve kevésbé szálkás hajat szeretnék?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

3,6 mindenképp.

Sampon felesleges. Esetleg még a kondicionálójuk(5-ös).

A többit meg majd meglátod.

2022. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megvettem az egész sorozatot.

A sampont annyira nem szeretem, leginkább a kutyát fürdetjük vele. Samponból nekem a Kérastase és a L'oreal Professionnel sokkal jobban bevált.

A no. 3 drága, de most pl. a 250ml-s akciós, 14 ezerért vettem, míg a 100 ml 10.000ft. Nekem viszonylag hosszú a hajam, heti egyszer használom és így is kitart sokáig.

A Bond Smoothert szoktam törölközőszáraz hajra feltenni, szárítás előtt úgy, hogy összekeverem pár cseppel az olajjal. Az 30ml, nem tűnik soknak, de tényleg pár csepp kell belőle és nagyon jó az adagolója is (egy kis doboz nekem 4-5 hónapra elég).

2022. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy a 3ast hol vetted? :) és eredeti? :o
2022. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig a Cult Beautyról rendeltem, ott is volt rá mindenféle kedvezmény. Most Húsvétkor pl. -25% és kóddal -15euró, szóval úgy is elég baráti áron lehetett rendelni, de nyilván a hajápolós rendelésemet addig húztam, hogy véget ért az akció (murphy). Teljes áron nem akartam megvenni, mert végülis az előzőből is van még, de mondom utánanézek, hátha van valahol még akció rá. És akkor találtam meg egy magyar oldalon, kb ugyanannyiba került, mint a CultBeauty-n és gyorsabban ki is küldték. Eredeti teljesen, megnéztem a másikkal összehasonlítva. Állag, illat, végeredmény totál ugyanaz.


szephajshop.hu , egy fodrász nagykereskedés. Ami még pluszpont, hogy itt árulják az Olaplex cuccokat nagykiszerelésben (2000ml). Drágább nyilván, de ha kiszámolod, sokkal jobban megéri, mint a normál kiszerelés.

2022. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Meglesem ezt az oldalt ☺️
2022. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!