Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudhatnám meg milyen...

Hogy tudhatnám meg milyen frizura illik hozzám?

Figyelt kérdés
Nagyon önbizalom hiányos vagyok és döntésképtelen. Szeretnék új frizurát mert a természetes sajátomat egyszerűen utálom és már unom. Régebben több színben voltam de frizura általában ugyanaz mint sűrű szemöldökig érő frufru, vállig érő vagy kicsit hosszabb haj, egyenes. Szemüveges is vagyok (vékony keretes) így mindig azt értem hogy szörnyen állna bármi de amúgy jól állhat de fejemben rossz az összkép. Öltözködésemet is megújítanám ahogy a frizurámat is. Főként szőkében gondolkodok mert korábban szőkeként volt több önbizalmam és többen dicsértek és nagyon illet hozzám de fontolgatom a ginger színt, kéket is. Méretben fogalmam sincs, nem szeretem kezelni, szeretem ha egyszerűen be lehet állítani. Hullámos szőkét terveztem ami állig érne frufru nélkül, vagy egyszerű egyenes ginger (bocsi nem tudom magyarosan hogy hívják :D, narancs?) frufruval. Kékből több stílust kinéztem de munkahelyre lehet soknak tartom de sosem ilyen komoly állásokat pályázok így talán nem lenne gond. Még azt tervezgetem, hogy elhagyom a frufrumat de félek hogy nélküle hülyén néznék ki hisz mióta eszemet tudom frufrum volt. De a legtöbb frizura frufru nélkül van és gondolom úgy is áll jobban. Hogy válasszam ki a megfelelő frizurát ha ennyire ilyen vagyok? Szeretnék külsőleg ilyen "glow up"-ot kihozni ha érthető de annyira nem extrémen. 24N vagyok.

2022. ápr. 27. 00:47
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
Arcforma, bőrtónus, szemszín?
2022. ápr. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!