Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lefekvés előtt mennyi idővel...

Lefekvés előtt mennyi idővel fejezitek be az éjszakai arcápolási rutint?

Figyelt kérdés
1-2 perc, félóra vagy egy óra?

2022. ápr. 30. 17:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%
Nálam az a sorrend, hogy először megmosom az arcom, atán a fogam, ezután jön az arcápolás, és utána megyek zuhanyozni. Szóval kb 10-20 perc, mikor hogy jön ki a lépés.
2022. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
4%
Vagyis mikor mosom meg az arcom hideg vízzel? Bármikor, amikor csak jólesik napközben. Mikor mérgezem a bőröm kemikáliákkal napi rutin szerint? Soha.
2022. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Több, mint egy óra.
2022. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
1-2 óra
2022. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%
Már ágyban fekve, lámpaoltás előtt.
2022. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Ezen mi lepontoznivaló van? 😃
2022. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én rögtön lefekvés előtt szoktam, azaz a hidratáló után pár percen belül már ágyban vagyok. Úgy érzem, ennyi idő alatt beszívódik a krém, de szerintetek ez valóban lehetséges? (Normál hidratáló, nem gél)

Nekem nem jó érzés, ha pl. lefekvés előtt egy órával csinálom ezeket... :S

Lehet, hogy érdemes lenne gél állagú hidratálót vennem, mivel az egy perc alatt beszívódik?

2022. máj. 2. 01:13
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az nem jó, hogy felkentem és már megy is a párnára. Ha bejön a bőrödnek, simán válthatsz gélre.
2022. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Változó, van hogy akár 3-4 órával előtte, van, hogy 10 perccel. Ha lefekvés előtt közvetlenül csinálom, akkor először rutin, utána fogmosás, nekem a fogmosás alatt simán beszívódik, de elég könnyű hidratálót használok (Cerave Hydrating Lotion).
2022. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez jónak tűnik, de nekem furcsa, ha a fogmosás a rutin után van. Főleg mert a fogkrémes vizet sokszor le kell mosnom a szám körül, szóval jobb érzés, ha fogmosás után csinálom az arcápolási rutint.

Bár az első válaszoló is a fogmosással kezd, úgyhogy lehet, hogy bennem van a hiba :P

2022. máj. 22. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!