Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a Revolution márkától a blemish collection sérumokat?

Figyelt kérdés

Pliz help

Most ezt egyszerre kell hasznalni, vagy valtogatni? Mar annyi helyen utana neztem, de semmit sem talaltam:(



2022. máj. 3. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de rákerestem. Először ne használd mindet, be kell vezetni őket. A 2%-os szalicilsavat eleinte egy héten 1-2 alkalommal használd, ha bírod, akkor mehet gyakrabban is (eleinte lehet pár hét purging, amíg tisztulnak a porusok, ilyenkor előjöhet több pattanás mint korábban).

A niacinamidos meg a másik szalicilsavas meg spot-treatment, csak a pattanásra kell kenni éjszakára.

De a helyedben inkább minőségibb terméket keresnék (The Ordinary, Geek and Gorgeous pl), és sokkal több értelme lenne egy teljes rutinnak (lemosó, hidratáló, fényvédő, ha ez már stabilan megy, akkor szérumok). Ha mégis ennél maradsz, akkor viszont hidratálót mindenképp használj, mert a szalicilsav szárít. A nicinamidra pedig sokan érzékenyek, nekem pl bőr alatti, kinyomhatatlan pici, kemény göböket csinált.

2022. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!