Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok valamit gyorsan...

Ajánlanátok valamit gyorsan törő és zsírosodó hajra?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon gyorsan eltörik és zsírosodik a hajam. Tudnátok rá ajánlani valamit? Sokszor már a mosás utáni napon is zsíros. Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon gyorsan izzad a fejbőröm, de nem tudom mit tudnék vele csinálni. A hajam mindig ritkítva van szimplán csak nagyon izzadós vagyok.

2022. máj. 4. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hosszú hajad van?


Ha igen, akkor mosd ritkán és kösd össze vagy fond be.

A zsírt a fejbőröd nem szívatásból termeli, hanem az a saját gyártású balzsam a hajad számára. Sűrű fogú fésűvel fésüld át alaposan, és ne mosd annyit. (Gondolom sokat mosod.)

2022. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vasalod? szaritod? milyen samponnal mosod? milyen gyakran? mi mast hasznalsz meg ra?
2022. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
nullásgépet
2022. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rövid hajam van és nem szoktam vasalni, de mosni elég gyakran mosom, ha minden nap elmegyek itthonról akkor minden nap😅
2022. máj. 5. 03:21
 5/9 anonim ***** válasza:

1# Rövid hajat összekötni, vagy befonni, hogy? Ráadásul ezek még jobban törik a hajat...

Kérdező! Sajnos a zsírosodással nem tudsz mit kezdeni, hormonok okozzák, te ilyen vagy. Zsíros hajra írják a valódi disznósörte kefét (nem sűrűfésűt jesszus), bár nekem nem vált be. A töredezéssel esetleg tudsz valamit kezdeni. Használj hajpakolást, balzsamot, sose vasald, ne tapogasd és ne tegyél bele csatot, gumit, stb.

2022. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Istán kövesd be szofi's choice oldalát. Ott mindenre kapsz tippet.
2022. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Azért zsírosodik nagyon, mert minden nap mosod. Ez egy öngerjesztő folyamat, minél többet mosod, annál inkább zsírosodik.
2022. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

#5

Első kérdésem az volt, hogy hosszú-e a haja. XD


Nagyon elöntött téged a zsigeri harag a válaszom miatt, kifutott a vér a homloklebenyedből :)

De semmi baj, velem is előfordult már XD

2022. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mennyire rovid? pixie? nekem volt annyira rovid es nekem is gyakrabban kellett mosni (2naponta) mert haram meglatszott a zsir. viszont tornie nem kene. a tobbi kerdesemre is valaszolnal?
2022. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!