Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lepereg a fényvédő és nem...

Lepereg a fényvédő és nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokáig Garniert használtam érzékeny bőrre, azzal nem igazán volt gondom, fényes volt a finish nagyon, de más semmi.

Mivel sokan dicsérik kipróbáltam a La Roche spray-s termékét és hát az van, hogy amint már felviszem pereg le az arcomról, darabok maradnak a kezemen..

Előtte csak tisztítok, hidratáló tonerezek és C vitamint viszek fel. Várok köztük perceket, nem közvetlen kenem fel.

Mi lehet a gond? Lejárva sincs a termék. Valaki tapasztalta ugyanezt?



2022. máj. 5. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
A toner, vagy a C vitamin lehet az ok, vagy simán nem jó a bőrödön.
2022. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

No azóta inkább leváltottam..

Szerintem vagy hamisítvány lehetett, mert nem az eredeti oldalról vettem, vagy nem volt nekem való. Maradtam a Garnier Ambre Solaire fényvédőnél.

Levittem magammal ezt nyaralásra, mondtam a páromnak, hogy már kenegethetjük a luxi krémet testre :DD És az a durva, hogy neki is pergett le a hátáról, szóval valami nagyon nem.

2022. jún. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!