Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb mikorra fognak elmúlni a...

Kb mikorra fognak elmúlni a tinikori pattanások?

Figyelt kérdés
13 éves koromig nagyon szép bőröm volt, aztán jöttek a pattanások, most 17 éves vagyok szóval lassan kinövök a tini korból, de még mindig vannak pattanásaim, és nagyon zavar. Ezek mikor fognak végleg elmúlni? Nektek hány évesen múltak el?

2022. máj. 9. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem várni kell hogy elmúljon, hanem tenni érte hogy szép legyen a bőröd.
2022. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kb 20 éves koromra múlt el, de tiniként sem volt vészesen sok. Egy környezetváltás, stresszesebb időszak, hormonális változások is előhozhatják. Lányoknak pl mensi előtt kicsit több jön ki, ezért ilyenkor még nekem is van 1-2.
2022. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Mosd gyakran a párnád, ha kint jársz és poros lesz az arcod a levegőtől vagy megizzadsz, akkor sima vízzel mosd meg kicsit az arcod. Nem muszáj mindig szappannal meg egyéb lemosókkal, azokat mértékkel érdemes használni, ki ne szárítsák túlságosan a bőrödet, mert akkor meg amiatt fog még több zsírt termelni. Ugyanez érvényes a hajmosásra is.

A kencékhez annyira nem értek, de mi szaliciles alkohollal fertőtlenítettük le a kinyomott pattanásokat, de van, aki arctonikkal keni a gyulladtakat... Nem tudom, mi a jó, de valahogyan mindenképp érdemes fertőtleníteni ha nyomogatod.

2022. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 18 évesen kezdett enyhülni, azóta már nagy pattanásaim szinte soha nincsenek és a kicsik is kevésbé látszódnak. Most leszek lassan 20.
2022. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!