Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy döntenétek ha nem tudtok...

Hogy döntenétek ha nem tudtok 2 hajszín közül választani?

Figyelt kérdés
Hosszú hajat tervezek, frufruval, egyszerű fazon amihez már nem kell sok és új színt szeretnék hozzá. De nem tudok dönteni mivel mindkettő tetszene. Egyik a szőke ami már voltam és tudom hogy állna és még minta képen is lenne, másik az ilyen ginger narancsos vörös, ami még sosem voltam de egy ideje nagyon megtetszett és úgy érzem ezzel teljesen új külsőm lenne jó irányban de a szőkével is új lenne csak annyi van, hogy nem tudom, hogy állna rajtam de bevállalnám ha végsőre ezt választanám és majd lesz amilyen lesz. Egy ideje nézegetek képeket, próbálom eldönteni de valahogy nem tudok dönteni. Melyiket választanátok ha szintén ez a kettő tetszene? Nő vagyok ha számítana..huszonéves. Természetesen fodrászhoz fogok menni.

2022. máj. 11. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg vagy hideg a bőrtónusod?
2022. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a vörösest válaszd, van a munkahelyemen egy csaj, akinek szintén hosszú a haja frufruval és neki is ilyen narancsos árnyalatú és szerintem nagyon jól néz ki :D Meg írtad, hogy szőke már voltál, de ilyen színű még nem, szóval most legalább kipróbálhatnád.
2022. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vörös színt borzasztó nehéz visszacsinálni
2022. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En a vöröset választanám, mivel már szőke voltál ahogy írtad is az tudod milyen
2022. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én rákerestem arra a szókapcsolatra, hogy "ginger narancs" mert nem tudtam az milyen narancs!😅 Kiadott egy teán lévő gyömbért is ami ott a képen valóban narancs árnyalatú volt. Tehát ha ilyen különleges "vörös" az áhított, akkor szerintem hajrá. HA esetleg mégsem jönne be, akkor az ilyen világosvörösből könnyen lehet hamvasítóval is játszani/tompítani gyöngyre vagy adott esetben "visszacsinálni" szőkére.
2022. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na nem is teán volt, hanem gyertyán!😅 Erre a színre gondoltam, mint itt a gyömbérnek: [link]
2022. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!