Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztó a bőrtextúrám.(kép)...

Borzasztó a bőrtextúrám.(kép) Az arcom felülete mint valami cipő talpa,hányok magamtól és nagyon szeretnék változtatni. Lehet nekem valaha szép bőröm?

Figyelt kérdés

És mindezek mellé pici pihe szőrös is amít gyűlölök ezért gyantázom,borotválom amire epp ra érek. A hajam is elég ramaty állapotban van,mit kene csinaljak hogy szép legyek,vitaminok kúrák bármi…

Mit javasoltok?

24 éves pcos lány vagyok,gondolom a hormonjaim is közrejátszanak.



2022. máj. 12. 17:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2022. máj. 12. 17:46
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
Speciel a kép linkje nem műkszik.
2022. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira azért nem tragikus a helyzet.

Ha a Pcos-d rendben van(csinalod a kezelést stb), akkor idővel javulnia kell a helyzetnek.


Probalkozhatsz akár a hatoanyag alapú bőrápolással, lehet segítene, de mivel van egy alapbetegseged, így először azt kellene rendberakni.

2022. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Pcos-sel aztán kenegetheted, ha a fő problémát nem kezeled...


Másrészt ha a bőröd heges vagy hasonló, akkor azon az atyaisten sem segít, csak a lézer. A pattanások eltüntethetők anélkül is, azokat viszont gyanítom, hogy a borotválgatás is okozza.

2022. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a jó link bocsi,

Szedek fogamzasgatlot,meg diétazom m,mit tudok még tenni a psos érdekében?

30 ezreket hagyok a nogyogyasznal de sosem kaptam még kifejezett gyógymódot.

2022. máj. 12. 18:29
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

Ha nem szortelenitek ilyen,vekony szőke pl a gyantába nem is ragad bele nagyon,de utálom meg akarok szabadulni mindig tőlük,sajnos nekem mindenem ilyen a derekam a nyakam is nemtudom hogyan tudnám eltüntetni egész testes lézeressel esetleg?

2022. máj. 12. 18:47
 7/16 A kérdező kommentje:
De rosszul vagyok teljesen gyűlölöm magam,minden pénzt már orvosra meg kozmetikusra költök de sose segít semmi teljesen el vagyok már keseredve,már inkább lassan Pszihologust keresek inkább hogy el tudjam magam fogadni mert változtatni nem tudok
2022. máj. 12. 18:49
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én am csak simàn mélyebb pórusokat làtok...
2022. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de a fogamzásgátlótól is lehet ilyen a böröd. Meg nem írtad, milyen diétát tartasz, lehet, hogy az a rossz. Illetve próbáld meg, hogy az összes fülbevalót, testékszert kiszeded, mert akár azok is okozhatnak börproblémákat.
2022. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A fogamzas gatlót(mistralt) meg pont azért kaptam hogy javuljanak a pattanasaim. Akkor ez is okozhatja??

Diétára pedig ovodas gyerek korom óta inzulinos 1-es típusú cukorbeteg vagyok,most 180g ch-tartok,sportolok is kiegyensúlyozott vagyok amugy. 173cm/60 kg.

2022. máj. 12. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!