Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól?

Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

Fehér a bőröm, zöld a szemem, a szemöldököm elég világos szőke de azért nem ez a tejföl szőke meg azt festetem sötét szőkére, szempilla dettó.

Jelenleg festett hideg szőke a hajam. Van már egy 3hónapos lenövésem ahol a saját hajam színe kb olyan, mint egy világosabb föld..nem tetszik, olyan seszínű.

A másik , hogy a szőke eléggé megviseli a hajam és sötétebbre szeretném átfestetni csak gőzöm sincs, hogy a világos szememhez bőrömhöz milyen válasszak.

Több lépésben fogjuk elérni a fodrásszal a homogén színt, mert úgyis le fogja dobni a festéket.

Van ötlet?



2022. máj. 15. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fekete.
2022. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Közép barna, sötét barna vagy világos esetleg
2022. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

A termeszetes hajszined a legjobb. Olyan nincs, hogy seszinu:) fogadd el onmagad, biztos szep az eredeti hajszined.


Nem mellesleg a vilagos szinu szemoldokhoz furan nez ki es izlestelen egy szineben nagyon eluto haj...

2022. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el színtanácsadásra és meglátod.
2022. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
65%
Én a vörösesszőkére, vörösre, barnás-rezesvörösre tippelnék.
2022. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked szerintem a közepes szinmelyseg lenne jó. Pl 6,7,8. Ezek nem túl sötétek és nem is túl vilagosak.


Ami ettől sötétebb azt kapasbol felejtsd el. Túl vilagos vagy hozzá és boszorkányos lennél vele.

Esetleg ami még jó lehet az a ginger szín.

2022. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sötétszőke vagy valami szép árnyalatú világosbarna szerintem jó lenne.
2022. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sötét szőkére gondoltam ami természetes hatást kelt. Remélem sikerül eltalálnia a fodrásznak is. :)
2022. máj. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!