Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fodrász aki helyre...

Van olyan fodrász aki helyre tudná hozni a hajam?

Figyelt kérdés

Sokadjára elrontották a hajam a fodrászok, akikhez én jártam eddig.

Most úgy néz ki, hogy középhosszú, sárgásszőke, egy két tincs szürkés hamvas, valahol meg egész barna, így össze vissza tarka, felül meg csíkos mint egy elrontott melír. Nagyon nem néz ki szépen, és még el is van égetve rendesen főleg oldalt a végei:/ Így már nem jó állapotban van.

Nyugtassatok meg hogy van olyan fodrász aki helyre tudná ezt hozni. Valahogy a szőkítés során egészségesebbé tenni egy két anyaggal (mert mindig látok ilyet hogy az előtte képen tiszta töredezett égetett, az utáni képen meg olyan egészséges). És egyenletesbe tudná hozni a festést. Egy hozzáértőbb igényesebb fodrász meg tudja csinálni, sok különböző anyag kell hozzá. És utána tudna tanácsokat adni az ápolásban is.

Annyira el vagyok keseredve, nehéz jó fodrászt találni.

Tudnátok ajánlani?



2022. máj. 15. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Őt ajánlom nagyon.

2022. máj. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!