Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ùgy tudom a csalàn növėny...

Ùgy tudom a csalàn növėny igen kellemetlen ėrzėssel ės duzzanatokkal jàr de emellett jòtėkony hatàsa is van böven, pl ha a szàmat kivàncsisàgbòl csalànhoz ėrintenėm akkor is jòt tesz a bōrnek ės ajakfeltöltės?:D

Figyelt kérdés

#Csalànhatàsai
2022. máj. 17. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

A csalán nem attól hasznos, hogy összecsípeted magad vele, hanem attól, amit növényként tartalmaz.


Ha meg a szátokat akarjátok javítani, könyörgöm keressetek fel inkább egy normális szakembert cigánykodás helyett. Rohadt unalmas már, hogy 1 ml hyaluronra morogtok még akkor is, ha más tölteti magába, miközben összemaratjátok a szátok minden szarral meg kiszívatjátok idétlen kupakokkal, amiket ebayről kukáztatok... Ha telt ajak kell, töltesd fel és szevasz, nem akkora művelet ehelyett a vergődés helyett.

2022. máj. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csaláncsípés viszket és éget, a helye olyan lesz, mintha sok pici szúnyogcsípés lenne, szóval ha nem akarsz vizskető, égő, fájó, rücskös szájat, akkor szerintem ne csináld. Vagy próbáld ki előbb mondjuk az alkarodon: csípesd meg csalánnal és nézd meg, hogy azt az eredményt szeretnéd-e a szádon is. (Garantálom, hogy nem.)
2022. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Szokták szegény ember ajakfeltöltésekén alkalmazni.

- Gumikesztyűben letépsz két nagyobb levelet.

- Összefogod úgy, hogy levelek a tetejükön feküdjenek egymáson, a csípős fonák legyen kifele alul és felül.

- Beveszed a szádba óvatosan, hogy a nyelvedhez és a szájpadláshoz ne érjen.

- Finoman ráharapsz az ajkaiddal (nem a fogaddal).

- Egy lassú de határozott mozdulattal kihúzod a leveleket az ajkaid közül, hogy hozzádörzsölődjön.

Kicsit csíp, de ki lehet bírni.

Várj fél percet, hogy kialakuljon a duzzadás, ha még kell akkor friss levéllel ismételd meg. 2-3 kihúzás általában elég. Ügyelj, hogy az ajkaid szélére is jusson.

2022. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld ki... Meg is érdemled, ha ennyi eszed van...
2022. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a komenteket 😂 amugy csak kivàncsisàg, nincsenek csík ajkaim csak kivàncsi elmėleti kėrdės poėn fėle, ajkamon nem alkalmaznàm de sztem a duzzanatok elmulnànak ės addig feldagadna max vicesen :D.

amugy max a làbamon karomra gondoltam ha tėnyleg olyan jò hatàsa van reumàs panaszok stb meg vėrkeringės. :)

2022. máj. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!