Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrtelenítésről lenne pár...

A szőrtelenítésről lenne pár kérdésem ha tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

-Epilálásnál azt mondják, hogy az eredmény 2-4 hétig tart. Csak azt nem értem, hogy ez a kihúzott szőr 2-4 hétig nem fejlődik ki meg nem nő semmit csak ez a becsült időpont után. Esetleg úgy értik , hogy 2-4 hét kell a kihúzott szőrt követő új szőrnek, hogy újra elérjen a bőr felszínére? Melyik a kettő közül, kihúzás után nem fejlődik hetekig semmit vagy ennyi idő kell, hogy kinőljön a bőr felszínére az új szőr?

-A másik kérdésem az, hogy a szőr milyen mélyen van a bőr alatt ami ki van húzva, hány milliméter? Főleg a bajusz meg láb érdekel.



2022. máj. 17. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyi idő kell, amíg megnő annyira, hogy látható legyen. Mivel tövestől tépi ki és nem csak a bőr feletti részt vágja le, mint a borotva, így értelemszerűen több idő, míg kinő.

Azt nem tudom, hogy pontosan milyen mélyen van, keress rá ha érdekel, de így néz ki, ezen látszanak az arányok:

[link]

2022. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosan, 2-4 het amig ujra latszik a szor. monduk nekem az elejen tartott is 2 hetig hogy a pirossag elmuljon :D de minel tobbet hasznaltam annal jobb lett. ma mar szinte be se pirosodik
2022. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Baglyocska00 válasza:
100%

Ez a 2-4 hét nagyon eltérő személytől függően, én már 3 éve epilálom a lábam de 1-1,5 hét után elkezd visszanőni a szőr. A pirosodás sem múlt el, egyedül annyi változott idővel hogy már nem fáj annyira mint az elején.


Amit fontos figyelembe venni, hogy pont mivel lassabban nő vissza a szőr ezért könnyebben alakul ki szőrbenövés (beleütközik az idő közben kialakuló felső hámrétegbe)

2022. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!