Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros vagy vörös haj? Fiúk,...

Piros vagy vörös haj? Fiúk, lányok, melyik a szebb szerintetek?

Figyelt kérdés

Totál hülye kis kérdés, pusztán kíváncsi vagyok.


Nekem narancsos-rezes vörös a hajam most és terveim szerint lesz is, festett persze. (Eredeti hajam középbarna, nyáron kicsit szőkésbe hajlik át)


Akkor szerettem bele ebbe a színbe amikor le akartam növeszteni a pirosat és hagytam kikopni. Olyan igazi rókavörösre kopott, amit előtte igyekeztem mindig elkerülni, de most már imádom. 1-2 alkalommal meg is kérdezték,természetes vörös vagyok-e, ami vicces, mert barna a szemem, de mivel hullaszínű a bőröm és van jó pár szeplőm ezért érthető a gondolat.


Csak úgy érzem tökre alul van értékelve a rezes haj, pedig csodaszép tud lenni :D az élénk brutál pirosat meguntam, szépnek szép volt de ez a jelenlegi vöri valahogy ki is emeli a szemeimet.



2022. máj. 18. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vörös.
2022. máj. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képek kellenének hogy milyenre gondolsz.
2022. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jogos, skacok! bocsi, most vagyok gépnél, dobok is be képeket.

Nem a 40-50es vidéki asszony bordó pirosára gondolok, hanem az inkább ilyen alteros pirosra, pl:

[link] bár ez nagyon természetellenesen rikító, azért ilyet ritkán látni

viszont ilyeneket: [link] rengeteget látok

[link]

[link]

[link]

[link]

kicsit ilyen hidegebb árnyalatú pirosak, na. kivéve az elsőt :D szóval ilyen ariel-pirosat értek inkább itt ez alatt.



ezzel szemben rókavörösnek ezeket nevezném, én most ezekbe az árnyalatokba szerettem bele:

[link] ezt a festéket tuti kipróbálom mostanság :D

[link]

[link]

[link] (itt a jobb oldali persze xd)

[link]

szerintem ezek kicsit hajaznak (szóvicc :DD) az igazi vörösre de mégis kicsit extrémebbek.

2022. máj. 18. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:
upsz, az utolsó linket a felső szín kategóriájához akartam csatolni, na az arieles, bocsi.
2022. máj. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!