Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az IPL (villanófényes) szőrtel...

Az IPL (villanófényes) szőrtelenítés véglegesen eltünteti a szőrt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen készüléket, de ha olyan, mint az epilátor, hogy csak lassabban nő vissza, mintha borotválnám, akkor inkább nem dobnám ki rá a pénzt. Ezért szeretném, ha leírnátok, hogy ti mit tapasztaltatok, valóban véglegesen eltűnnek a szőrszálak? Volt esetleg, aki már abbahagyta a használatát, és nem nőtt neki vissza a szőr? Minden ilyen tapasztalat érdekel.

2022. máj. 18. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tünik el csak lényegesebben hoszabb időre tolódik ki a visszanövése.
2022. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véglegesen, csak tartósan. De tartósabb, mint epilálás után, viszont idő kell neki, több használat, amíg már látszik a hatása. Utána már elég csak ritkán használni, de teljesen nem érdemes elhagyni, mert akkor egy idő után megint elkezd nőni. De az már nem macerás, pár havonta végigvillantod a területet és meg is vagy. Tényleg drága egy jó, az olcsóbbak meg nem érnek semmit, de ha belefér a keretbe és világosabb a bőröd, sötétebb a szőröd és kitartó tudsz lenni az elején, akkor megéri kipróbálni.
2022. máj. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szőr színétől függ, hogy mennyire hat az IPL. Barátnőm világos barna, nála lényegében semmi sem történt, 6-7 kezelés után feladta. Én fekete vagyok, nekem első kezelés után a szőr fele nem nőtt vissza.

A gépet rendszeresen 2-3 hetente használni kell, különben apránként visszatér a szőr. Tökéletesen én sem vagyok szőrtelen, de nagyon kevés és az is nagyon gyenge. Csipesszel kihúzom, néha csak simán leborotválom. Amióta használom a gépet egyszer sem pattogtam ki, gyenge a szőr.

2022. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Milyen testreszeken hasznaljatok?
2022. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Láb, kar, hónalj, intim rész.
2022. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as!

Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen gépet használsz?

2022. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb lumea van.
2022. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!