Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha naptejet használok az...

Ha naptejet használok az befojásolja azt ,hogy lassabban/kevésbé barnulok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem.A naptej az a káros sugárzást szűri ki, attól is csak egy adott ideig véd újrakenés nélkül.

A faktor szám tulajdonképp a percet mutatja meg, hogy ez meddig tart.

Én például nagyon fehér bőrű vagyok, nem tudok barnulni.Simán leégek 50 faktorossal is, ha sokat kint vagyok a napon és nem kenem újra.

2022. máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szépen barnulok,kreol bőrű vagyok.Akkor viszont fogok használni naptejet ha nem befojásolja barnulást.
2022. máj. 22. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Naptejet mindenkinek kellene használni.Hiába barnulsz, a káros sugarak a te bőrödet is tönkreteszik.Kenjed nyugodtan.
2022. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy befolyásolja. De attól még kend magad. A legjobb, ha tavasztól kezdve folyamatosan vagy kint a szabadban, lehetőleg nem délben, hanem enyhébb időben, és nem is feltétlenül a napon. Így a könnyen barnuló kreol bőröd szépen fokozatosan lebarnul, ezzel egy saját védőréteget is kialakít, elég lesz vékonyabban kenned magad, illetve nem fogod sajnálni, amikor nyáron délben be kell kenned magad a bőröd védelme érdekében, mert úgyis meglesz a barnaságod.
2022. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, lassabban barnulsz. Naptej használatával csökkented a bőrödbe jutó UV fény mennyiségét. Gyakorlatilag időt biztosítasz bőrödnek hogy az UV fény roncsolását kijavíthassa.
2022. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!