Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsek ha...

Mivel szőrtelenítsek ha borotválkozás után fél nappal már kezd kinőni a szőr?

Figyelt kérdés
Próbáltam már gyantázni, illetve epilátozozni is, de mindkettő nagyon durva bőr irritációt okozott. Valakinek esetleg van/volt hasonló problémája és tudta valahogyan orvosolni?
2022. máj. 23. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Cukorgyanta esetleg? Az kíméletesebb a simánál. Vagy ha anyagilag belefér, elkezdheted a lézeres tartós szőrtelenítést.
2022. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szőrtelenítő krémmel.
2022. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sötét szőrzetre IPL gép is használható. Nagy mértékben csökkenti a visszanövő szőrzetet. Én a maradékot egyszerűen kihúzom csipesszel, nincs sok.
2022. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én azok táborát erősítem akiknek sajnos nem jött be az IPL. Ilyen is van bőven és nem olcsó mulatság, nem lehet ilyen bombabiztosan ajánlani. 2 voltam.
2022. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is van ismerősöm, akinek nem jött be, mert csak ilyen középbarna volt. Sötétebb kell az IPL-hez.


[link]


Én gyárilag ilyen vagyok:


[link]

2022. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igazad van, illetve biztos, de tudod a kontraszt is legalább ilyen fontos és bár tényleg inkább a világosabb szín felé hajlok, de a bőröm fehér volt amikor rendszeresen használtam a gépem. S tudod mi a fura? Hogy pár szálat még így is kiiktatott, tehát néhol működik mellette egy centivel meg nem? Mivel tényleg alig tűnt el pár szál nem éreztem úgy, hogy megérte volna a macerát. Talán egyszer majd kitartóbban nekifogok...
2022. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is ilyen és tudtam orvosolni. Nálam ez fejben dőlt el,vagyis lesz@rom,hogy ki mit gondol,ha borostás a lábam.L.
2022. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Melyik ipl jó ami árban sem a legtöbb? Csakmert ha tényleg nem működik nem szeretnék 50knal többet költeni rá😅
2022. máj. 24. 17:12
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
50-ért nem találsz olyat, amit már érdemes lenne megvenni. A philips Lumea az egyik legjobb, de annak a leggyengébb típusai is 100e fölött vannak, átlagosan meg inkább a duplája.
2022. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lumeát ismermem, fogtam a kezemben, éreztem. Az alapgép villanó lámpája szögre ugyan az, mint a fullosé, csak ahhoz több a tartozék, ketyere. Nyugodtan megvehető belőle a legolcsóbb vezetékes.
2022. máj. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!