Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyetlen alkalom úszás esetleg...

Egyetlen alkalom úszás esetleg 2 a klóros vízben ugye nem tudja kiszívni a hajam?

Figyelt kérdés
Ezen a héten szeretnék elmenni egyet úszni, természetesen használnék sapkát. KB 45 percre gondoltam annyit lennék benne, de persze a fejem nem lesz végig a víz alatt. Ha ott az uszodában nem, de kb FÉL ÓRA múlva megmosom otthon gyorsan a hajam samponnal akkor nem fogja kiszívni ugye?

2022. máj. 23. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hacsak nem vagy valami miatt extrém érzékeny a klórra. Ezzel inkább azoknak szokott gondja lenni, akik rendszeresen úsznak huzamosabb ideig.
2022. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom az a baj. Több éve nem mentem klóros vízbe...
2022. máj. 23. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:

A színét semmiképp nem fogja kiszívni 1-2 uszodázás.

Amúgy ugye tudod, hogy a csapvízben is van klór :D

Max szárazabb lesz a hajad, de a színének nem lesz baja.

2022. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igeen, hallottam róla.

Jól van, köszönöm megnyugodtam.

Ha utána egy fél órával kB megmosom samponnal (kB fél óra séta amíg hazaérek)

Akkor nem szívja a klórt annyira magába?

Es mi lenne jobb ha ott meg sem szaritanam és majd így jövök haza megmosni vagy ha megszaritom ott?

2022. máj. 23. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen túlparázod.:) Nem tartom egy hiteles oldalnak, ellenben ez a cikk nagyon összeszedett és a problémádra koncentrál, illetve megoldja az:) [link]
2022. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívja ki 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ha az egész myarat a medencében töltenéd, max akkor lenne némi változás.

Mellesleg a strandon is moshatsz ám hajat...

Hány ilyen kérdésed lesz még?

2022. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!