Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fodrász elsősorban...

Van olyan fodrász elsősorban Pesten, de akár vidéken is, aki eredeti sötét hajból minőségi lila színű festést tud készíteni? A legfontosabb tényleg az, hogy a haj egészségre a lehető legjobban figyeljen, mégis látható és szép eredményt kapjak.

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem lila lett, de első alkalommal le lett szőkítve a majdnem természetesen fekete hajam. Készülj fel: ez nagyon nem olcsó mulatság, de nekem egy centi nem tört le a hajamból, mert nem hagyományos módszerrel dolgoznak, hanem olajbázisú, természetes termékekkel.

Első körben valószínű a lila árnyalat nem lesz így sem elérhető, max második alkalommal, először sima szőke lehetsz.

Budán van a szalon, a neve Oxygeni Hair. Nekem az első alkalom - úgy, hogy hajnmodellnek mentem, szóval anyagár 50% - volt 40-50k. De derékig ér a hajam.

Az eredmény valóban természetes hatású szúke, fényes haj lett, táplált egészséges állapotban. Nagyon professzionális, ajánlani tudom.

2022. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!