Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy döntsem el a hajszínt ha...

Hogy döntsem el a hajszínt ha mindkettő egyformán tetszene?

Figyelt kérdés
Kiválasztottam 2 hajszínt (ennyire letudtam szűkíteni mert többet is kinéztem) de nem tudom eldönteni. Mert ha megcsinálom és jól is áll sokáig szeretném hordani. Valahogy egyformán tetszik mindkét szín. Egyik voltam már így tudom hogy állna de most növesztem a hajam és hosszú hajjal mondjuk még nem tudom elképzelni. Másik meg teljesen új szín, korábban sosem gondoltam még rá sem, csak egy időben inkább másokon tetszett a szín és azóta magamon is eltudnám képzelni de még nem tudom, hogy állna. A frizura mindkettőnél ugyanaz lenne csak a szín változna. Aki járt már így hogy döntött végül?

2022. máj. 29. 07:19
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
68%
Fogod, egy jobb képeden meg ps-ezed mindkettőt.
2022. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!