Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington Shine Therapy,...

Remington Shine Therapy, Keratin Theraphy Pro vagy Keratin Protect jobb választás?

Figyelt kérdés
Vastag szálú, hullámos hajam van, ami elég hamar szöszösödik, ezenkívül elég száraz is. Melyiket lenne érdemesebb megvennem? Előre is köszönöm a segítséget!

2022. máj. 31. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az első avokádós verziójáról olvastam már jókat (állítólag van abból nem avós is). De most gyorsan rákeresve a két masikra is szintén olvashattam volna biztos jókat mert a krémmánián is 4,6-os átlagú volt az egyik (másikra nem emlékszem). Én csak azt nem értem ezeknél a vasalóknál, hogy mégis meddig tudják adagolni az extra plusz bevonatokat (avokádó, keratin)? Olyan nehéz elképzelni egy kemény anyagról, hogy egy két használat után ugyan hogyan simítana még mindig a hajra valamit? Nem olvastam, hogy tölteni kéne/lehetne. Na meg ez a szenzor, hogy? Elképzelni nem tudom, hogy ezek valós tulajdonságok, de csak józan paraszti ésszel gondolkodom, bocsi ha nem tudtam segíteni.:)
2022. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!