Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balogh Edina és Voksán Virág...

Balogh Edina és Voksán Virág hogyan tud ilyen szép barna lenni? :$

Figyelt kérdés
szoli? mennyit járhatnak és hova? vagy uv-mentes barnítóspray?
2010. szept. 19. 00:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Biztos szoli. Az meg jó kérdés, hogy mennyi időre, milyen sűrűn és milyen szolit használnak.

Barnító sprayt használt több ismerősöm is de nagyon csúnya lett tőle a bőrök és foltos is volt pedig nem is ugyan oda mentek szóval nem egy valaki csinálta pl rosszul.

Nyilván károsabb a szoli de az eredménye 1000x szebb.

2010. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

azért az agyonszolizott egyének se valami gyönyörűek...

am arra nem gondoltál még, hogy természetes barna bőrük van? több pigmentet tartalmaz és annyi..

egyébként szerintem is szoli, 1-2 hetente, ha már elég barnák.. előtte meg heti 1-2..

2010. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Morals válasza:
100%

Undorítóan néznek ki. Én ismerem Virágot személyesen és szegény rettenetesen csoffadt egy lány, főleg a fogyózás és a szoli miatt.

Bizonyos intelligencia felett egyetlen férfi sem bukik a szolis bőrre, igy ha normál pasit akarsz, maradj természetes.

2010. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

én járok heti 2x szoliba már jó ideje, de annyira nem vagyok barna, mint ők, sajnos :S


ahhoz hogy ilyen barnák legyenek, sztem kb. heti 5x kell járni...van ismerősöm aki MINDEN NAP jár szoliba és ő ilyen barna:S


szerintem nagyon vonzó tud lenni a szép barna bőr, és attól még lehet intelligens 1 lány, hogy barna:)))

2010. szept. 19. 01:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Bizonyos intelligencia felett egyetlen férfi sem bukik a szolis bőrre, igy ha normál pasit akarsz, maradj természetes. <- nem a nőkre mondta, hanem azokra a pasikra, akiknek bejön az agyonszolizott bőr.

mellesleg nem egészséges... ha meg tudod, hogy egy ismerősöd mennyit jár szoliba, és ilyen barna, akkor hol itt a kérdés?! már megválaszoltad önmagadnak...

de lehet jobban jársz egy önbarnítós testápolóval, ami jó minőségű (attól nem leszel foltos, legalábbis én nem voltam)

2010. szept. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja és 2. voltam :)
2010. szept. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Voksán Virágnak nem tudom( rajta viszont a haja nagyon tetszik:P )

De Balogh Edina alapból ilyen barna.De rajta látni is,mert nagyon szép bőre és látni h nincs szét szolizva.Meg ha jól tudom féligCigány..és ők ugye barnák szal..:/ :)

2010. szept. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szoliznak. De nem tudom, láttad-e Voksánt élőben vagy retus nélküli képen. Meg is van a hatása a rengeteg szolinak. Nagyon csúnya arcbőre van. Mellesleg az agyonszolizott bőr iszonyat közönséges, persze mindig lesz olyan réteg, akinek ez tetszik...És nem irigységből mondom, mielőtt bárki letámad, mert ha akarnék én is elmehetnék naponta szolizni.
2010. szept. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Komolyan alapból ilyen barna?:O:O:O

nagyon szép a bőre:$

de honnan tudod a származását?

2010. szept. 19. 01:23
 10/16 anonim ***** válasza:

01:20 vok

Tuti hogy alapból barna Edina,meg én már láttam élőben és nem úgy néz ki mint aki szét lenne szolizva.

Am meg hallottam ,meg a Balogh cigány családnév is,de nem akarok senkit megbántani meg semmi ilyesmi mondom hallottam:D

Am bocs h itt kérdezem,de Voksán Virágnak van póthaja?:)

2010. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!