Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Június 4-én voltam hajat...

Június 4-én voltam hajat festeni viszont már a második mosásnál járok és nagyon kopik ki a szín. Otthoni hajfestésre tanácsok?

Figyelt kérdés

Szeretném újra festeni de itthon ( tudom mit használt a fodrász és fodrász kellékes boltban szeretném megvenni ami kell hozzá).

Több kérdésem is lenne, például kell e szőkíteni előtte? A fodrászom csak a végét szőkítette és a közepén nem annyira fogta be mint a végét vagy a tetejét.( Világosabb barna hajam van eredetileg).

Illetve a színező vagy a hajfesték fogja be jobban a hajat?


Igora márkát használta és nagyon szép vörös élénk színe lett de tényleg pár mosás után már fakó.



2022. jún. 9. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen hajápolási terméket használsz rá?


Kb semmi értelme kiperkálni a festés árát, ha aztán valami ocsadék samponnal meg forró vízzel tönkrevágpd a színét.



Egyébként színezőt nézz. Pl Directions

2022. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vörös kopik a legjobban. Fontos, hogy jó minőségű, festett hajra való termékekkel mosd.
2022. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom. Eddig sajnos nem azzal mostam ugyanis a fodrászom azt mondta hogy normál hajra való sampont nyugodtan használhatok az jó lesz. De veszek festett hajra valót és a továbbiakban azzal lesz mosva. Esetleg tudtok ajánlani valami jót? Én eddig a Schwarzkopf Professional Bold Color Wash-ra vagy a BC PH 4,5 COLOR FREEZE-re gondoltam.
2022. jún. 10. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szulfát és szilikon mentes terméket keress.
2022. jún. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!