Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Géllakkra csak szép köröm...

Géllakkra csak szép köröm alkalmas?

Figyelt kérdés

Sosem voltam körmösnél, nemrég dzpktam le a rágásról és szerezném ha így matadna. A körmeim a tövig rágott állapotnál pár mmrel hosszabbak, egyenetlen hosdz. Körömágy repedezett stb

Lábamon hasonlóan ápolatlan a helyzet. Szeretnék géllakkot mindkettőre. Lehetséges? Vagy előb sima manipedikűr hogy nőjön, rendbe tegyék és utána lakk?


2022. jún. 16. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Vannak manikűrösök akik vállalják így is, mert a géllakk alapvetően tudja erősíteni is a körmöt. Viszont nem mindegyik. Keresd meg azt, akihez menni akarsz (gondolom a hozzád legközelebbi) és kérdezd meg ő megcsinálná-e a géllakkot vagy előbb sima manikűrt ajánl.
2022. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Amikor időpontot kérsz küldj neki képet, hogy jelenleg milyen majd ő megmondja, hogy meg tudja-e oldani.

Amúgy géllakkal szépen ki lehet egyenlíteni, simán megoldható. Bár én hobbi körmös vagyok, de szerintem simán megoldható.

2022. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!