Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta tervezem, hogy vállig...

Régóta tervezem, hogy vállig érő hajamat levágassam egészen rövidre. A rövid hajú hölgyek nem bánták meg a vágás után? Főleg az extrém rövid hajuak válasza érdekelne, hogy hogy viselték, mikor levágták a hosszabb hajukat?

Figyelt kérdés

jún. 23. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Én rohadtul megbántam. Egy kicsit felnyírt bubifrizurát csináltattam a hátközépig érő hajamból. Össze-vissza kunkorodott, idétlenül állt, elfeküdtem, csak a kínlódás ment vele. Úgy néztem ki, mint egy teátrális kamaszfiú. És nem lehetett felkötni, normálisan eltűzni, semmit. Ratyi voltam, röviden, egy 10/7 pontos nőből bottal 10/4 lettem.

Mikor újra áll alá ért, akkor lett csak komfortosabb.

jún. 23. 23:59
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan nem vagyok nő, de egyik legjobb (lány) barátom nem rég vágatta le a háta közepéig érő haját olyan kb. 5 centisre. Ő egyáltalán nem bánta meg, és még szerintem is jól néz ki, pedig én köztudottan bolondulok a hosszú hajért.
jún. 24. 02:17
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Személy szeeint én nem bántam meg. Sőt!

Sokkal jobb így röviden

jún. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!