Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régóta tervezem, hogy vállig...

Régóta tervezem, hogy vállig érő hajamat levágassam egészen rövidre. A rövid hajú hölgyek nem bánták meg a vágás után? Főleg az extrém rövid hajuak válasza érdekelne, hogy hogy viselték, mikor levágták a hosszabb hajukat?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Én rohadtul megbántam. Egy kicsit felnyírt bubifrizurát csináltattam a hátközépig érő hajamból. Össze-vissza kunkorodott, idétlenül állt, elfeküdtem, csak a kínlódás ment vele. Úgy néztem ki, mint egy teátrális kamaszfiú. És nem lehetett felkötni, normálisan eltűzni, semmit. Ratyi voltam, röviden, egy 10/7 pontos nőből bottal 10/4 lettem.


Mikor újra áll alá ért, akkor lett csak komfortosabb.

2022. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyan nem vagyok nő, de egyik legjobb (lány) barátom nem rég vágatta le a háta közepéig érő haját olyan kb. 5 centisre. Ő egyáltalán nem bánta meg, és még szerintem is jól néz ki, pedig én köztudottan bolondulok a hosszú hajért.
2022. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Személy szeeint én nem bántam meg. Sőt!

Sokkal jobb így röviden

2022. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as, milyen hosszúságú a tiéd?
2022. jún. 27. 13:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Az enyém lassan fél éve ilyen rövid.

Egészen fiús fazon. Körbe átmenet van vágva, felül pedig 2cm

2022. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt 3-4 éve egy extrém rövid hajú munkatársnőm, aki szintén nagyon hosszúból vágatta le kb. 3 centisre. Én már csak a rövid hajjal ismertem, de szép arcú, jól állt neki, ő maga imádta, 3-4 hetente járt fodrászhoz frissíteni és akkori saját bevallása szerint soha többet nem akar hosszú hajat. (azóta nem tudom mi van vele és a hajával, új helyen dolgozom, és talán ő is)
2022. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azóta már nagyon rövid pixie hajam van, szeretem nagyon.
2022. júl. 25. 00:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a bátorságodért és élvezd az új hajviseleted!
2022. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Az elején szerettem,de gyorsan meguntam.Nem érzem az ,,enyémnek"
2022. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon megbántam, amikor egyszer a vállig érő hajamat 6 millis tüsire nyírattam. Pedig magát a frizurát imádtam, sajnáltam is lemondani róla, viszont a rövidhaj-fétises pasikból nagyon elegem lett. Iszonyat kellemetlen érzés volt, hogy mindig rám akaszkodott valami idióta, kizárólag a frizurám miatt, más nem is érdekelte, és képtelen volt felfogni, hogy nemet mondtam neki. A sokadik ilyen eset után inkább a visszanövesztés mellett döntöttem.
2022. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!