Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy göndörítsem be a hajam...

Hogy göndörítsem be a hajam hajvasaló nélkül úgy, hogy szép göndör legyen?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Körkefével szárítsd be hullámosra vagy tekerd fel hajcsavaróra hajmosás után. Esetleg a frissen szárított hajadat kisebb "gombócokba" csavard be.
2022. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a köntösöves technikát.
2022. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hajcsavarótól szokott a legszebb lenni nekem, a többi nem egyenletes (vagy csak én vagyok túl béna, az is lehet).
2022. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A víz a barátod. Vagyis én már váltottam a kifésülést segitő, száraz hajon is használható balzsamra. Ettől marad benne a hajban barmi hő nélkül.

Innentől peidg fonás, csavarás stb bármi.

Pl ha estére szeretnék hullámos hajat akkor két copfban fejtetőre fonom a hajam úgy, hogy közvetlen előtte befújom. Illetve amint kész a fonás, utána is. Nagyobb copfban nagyobb hullám, kisebbcopfban akár göndör is lehet. Így vagyok egy napot és este kiengedem. Innentől már fésülni nem szabad, az összekuszálja és szénaboglya lesz. víz is jó, balzsam is, utóbbival illatosabb, egészségesebb marad a haj. de eláztatni nem szbad mert nem fog megszáradni. akkor jó ha enyhén nedves és mire szukseged van a hullámos hajra, addigra megszárad. fonást így szoktam: [link]

A fonáson kívül lehet még a hajpántos módszer. este megcsinálod, szinten nedvesen, eeggelre jó. kis gyakorlással szebb lesz mint a videóban

[link]

illetve még van a tekergetős megoldás is, ez meg göndörebb

[link]


amúgy beirod youtubera hogy hajfondorites ho nelkul es ezer talalat lesz

2022. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fond be :D
2022. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!