Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lenőtt természetes sötétbarn...

A lenőtt természetes sötétbarna hajamat jobban befogja a szőke festék, mint a lenőtt festett világosbarnát?

Figyelt kérdés
Szőke voltam, platinaszőke, természetesen szőkítéssel lettem olyan. Amikor lenőtt a sötét hajam, az egészet világosbarnára festettem, a szőke lenövést sötétítette a festék, a természetes hajam meg világosította. Most megint lenőtt és igazából jó átmenetes a hajam, természetes sötétbarnával kezdődik, majd a természetesre kent világosbarna, majd a szőkére festett világosbarna. Nekem így tetszik, de most megint szeretnék világosítani. Jó ötlet szőkét tenni ra szőkítés nélkül? Attól félek, hogy a természetes hajamat jobban befogja, mint a festettet, ezért a hajtöveknél félek, hogy világosabb lesz. Vagy nem valószínű, hogy a természetes sötétbarnát jobban befogja, mint a festett világosbarnát?
2022. júl. 23. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A festett részt nem fogja befogni.
2022. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a festett részt semennyire nem fogja befogni és nem lesz világosabb, hiába kensz rá szőke hajfestéket. Ne rontsd el a hajad, vagy örülj neki, hogy most szép vagy ha világosabbat szeretnél, menj fodrászhoz, ezt otthon nagyon nehéz lenne megcsinálni olyanra, amilyenre szeretnéd és sokkal nagyobb eséllyel rontanád el.
2022. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!