Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el a...

Hogyan tüntethetem el a pattanás okozta hegeket a hátamról?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és nem merek olyan felsőt felvenni, amiből kicsit is kilátszik a hátam, mert az egészet apró piros pöttyök borítják. Szerencsére pattanások már nagyon ritkán jönnek elő a hátamon, de ezekkel a régi hegekkel nem tudok mit kezdeni. Hogy tüntethetném el őket? Valamilyen krémet keresek, de más tanácsokat is szívesen fogadok.
2010. szept. 22. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Kozmetikussal csináltass egy hámlasztó-kúrát. Ez pár alkalmas kezelés, amivel el lehet érni, hogy a bőr felső rétege teljesen megújuljon. Ősszel-télen ajánlott csináltatni, ugyanis nap nem érheti a kezelt felületet. De a kozmetikusod (ha van) úgyis részletesebben felvilágosít, ugyanis az eredmény a heg mélységétől is függ.

Nekem Ilcsi kozmetikummal csinálta, kicsit csíp, de kibírható. Remélem, tudtam segíteni. :)

2010. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!