Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Majdnem fekete haj és vörös...

Majdnem fekete haj és vörös tartós hajfesték? Hajszínező és tartós hajfesték között nagy különbség van abban, hogy mennyire károsítja?

Figyelt kérdés
Majdnem fekete hajam van, amihez vettem egy palette intensive colorcremet 6-88-as árnyalatban. A gond csak az, hogy most vettem észre hogy tartós hajfesték. A kérdésem az lenne, hogy ha befesteném vele a hajam, de mégis az eredetit tartanám meg, létezne még az eredeti hajszínem, vagy a tartós azt jelenti hogy ami alatta van azt full szétkapja?

2022. aug. 2. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Se hajszinezö, se hajfesték nem fogja be a sötét hajat. Le kell előtte szívni, de az tényleg tönkreteszi valamennyire. Maximum egy vörös árnyalata talán lesz a hajadnak tőle, színező kikophat belőle, hajfesték nem, azt le kell növeszteni, de nekem volt, hogy a hajszinezö is benne maradt, nem mosódott ki.
2022. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A majdnem feketét nem fogja be. A hajfesték egyébként nem teszi tönkre a hajat. A szőkítés, leszívás teszi tönkre.
2022. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!