Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek tetves vagyok?

Szerintetek tetves vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval még annak idején iskolában voltam tetves sajnos. Emlékszem rá, hogy az viszonylag nagy és "dagadt" állat. A viszketés pedig olyan tőle, hogy pontokban viszket az ember fejbőre. Akkoriban sokat buszoztam én buta kislány kiengedett hajjal, valószínűleg ott kaptam el.

Most viszont pár napja megint hasonló érzésem van, megint pontokban viszket a fejbőröm, hiába mostam ki a hajam kétszer. Belenyúltam a hajamba és kijött belőle 2-3 szó szerint fekete rovar, ami kb negyed akkora, mint egy tetű, és nem is "dagadt".

Néztem képeket tetűről, rühről, àgyipoloskàról, és emberbolhàról de egyik sem hasonlít rá.

Megint tetves lennék?

Nem tudom hogy, mert mióta iskolában az lettem nagyon figyelek mindenre, egy nap sokszor mosok kezet, nem ülök be más autójába, nem ülök fel tömegközlekedési járműre, nem ülök le nyilvános padra, stb. Ha le is ülök nagy ritkán valahol teljesen össze van fogva a hajam, a hajam nem ér a székhez, és a két vállam sem. Mindig előre dőlök. De másik emberrel sem érintkeztem már nagyon régen egy csókra sem, semmire. Nem aludtam mással, nem dugtuk össze a fejünket, nem adtam kölcsön semmimet senkinek, és nem ölelkeztem senkivel. Itthon alszom, vendégségben sem voltam senkinél már egy éve, panzióban sem voltam.

Ruháim gyakran vannak mosva/mindig fertőtlenítővel/, és tisztán hordom őket.

Hajat rendszeresen mosok/heti kétszer/, és napi minimum egyszer fürdök, de mióta ilyen meleg van kétszer is le szoktam fürdeni egy nap.

Szóval tényleg abszolút nem értem.

Csípés nincs rajtam sehol, és megnézettem a hajam, de elvileg nem találtak benne semmit. Én mégis találtam most sajnos valamit.

Ha számít valamit: Három kutyám van, de őket végig nézem gyakran alaposan. És nincs bennük élősködő. Rajtuk kívül más állatom nincs, és másnak az állataival sem érintkeztem, még egy simogatásra sem.


2022. aug. 7. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy tetűfésűt és kiderül.

Én mondjuk a tetűre nem mondanám hogy dagadt, kb mint egy muslica.

2022. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, holnap rohanok is írtót venni, fésűt, meg plusz fertőtlenítőt, csak még mindig azt nem értem, hogy honnan a francból szedtem össze...
2022. aug. 8. 00:52
 3/4 anonim válasza:
Az vagy, hajrá, vegyél írtót.
2022. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megírtad a választ magadnak. A kutyáid szedtek össze valamit, róluk mehetett át a fejedre. Nem tudom egy ágyban alszol-e velük vagy sem, de a kutyák bárhol, bármikor összeszedhetnek élősködőt.
2022. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!