Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van az a koffeinmennyiség ami...

Van az a koffeinmennyiség ami ártalmas lehet a hajhagymának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én általában inni szoktam a kávét, viszonylag ritkán öntöm a fejemre.
2022. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig én lehet hogy kipróbálom.
2022. aug. 8. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb fogsz önként kórházba menni a fejfájástól, hányástól, és elviselhetetlen közérzettől. Már ha megiszod. Bőrre kenve minimális ami felszívódik, és szintén előbb jönne a kórház.
2022. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ember, te jól vagy?

Hajhagymáról beszéltem, miért innám meg???

2022. aug. 11. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Bőrön keresztül is felszívódik valamennyi, azért írtam. Helyi hatása nincs, a közérzeted romlana el tőle, de akkora mennyiséget nem tudsz magadrakenni.

Előbb jelentkezne a szapora szívverés és hányás, mint hogy a hajhagymáiddal bármi történjen. A nyirokrendszer és a hajszálerek azonnal "elhorják" azt a kis mennyiséget ami a fejbőrnél a szervezetbe kerül. Globálisan jelentkezne a hatása, nem lokálisan, ezen kívül a bőr sokkal jobban is tolerálja a koffeint. Nem értetted amit írtam? Olvasd el akkor mégegyszer.

2022. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!