Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészségesnek néz ki a hajam?...

Egészségesnek néz ki a hajam? Mit tudnék tenni, hogy szebb legyen?

Figyelt kérdés

Itt a kép: [link]


Mi a véleményetek a hajam állapotáról, egészségéről?

‐ 2 éve volt befestve (az alján még látható), azóta próbálom visszahozni az életbe... 2x voltam covidos, illetve a mentális egészségem meg a vashiányom is rátett egy lapáttal a 2020as hajhullásomra -> ami szerencsére azóta megállt, de nem olyan sűrű a hajam, mint előtte. (Egészségem azóta helyrerakva!!!!!)


Nem használok hőt a hajamra.

Igyekszem mindig befonni alvás előtt.

Nem hordok szoros copfokat, kontyokat.

Heti egyszer mosom meg az alábbi rutinnal:

1. Olaplex 3 - 3 órán keresztül.

2. Yves Rocher szulfát és szilikonmentes sampon 2x, belecsepegtetve 5-5 100%os rozmaring olajat.

3. Olaplex 8 hajmaszk - 15 percre.

4. Garnier mézes hajbalzsam.

5. Revox 100%os argánolaj a hajvégekre.


Ma egy különleges nap volt, hőmentesen göndörítettem a hajam (már nagyjából kidobta magából), és idén először hajlakk is került rá.


Hogy néz ki a hajam, egészséges-e?

Van-e valami, amit tehetnék szebb hajért?

Egyébként szeretném még nagyjából 15 cm-et növeszteni.



2022. aug. 8. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Szépnek tűnik. Az előzményeket figyelembe véve meg kifejezetten. A göndörség miatt kicsit csalóka ugyan, de ha megnezed a hajszálaidat, akkor latod te is, hogy milyen allapotban van.

Az enyém távolról hasonló mint a tiéd, de volt tavaly 2 szokitesem amiből a második el lett cs.szve és az alsó 10 centi rommá tört. Még most is találok 8 db-ba tört hajszalat vagy olyat ahol a kozepe és a vége is törött vagy olyat hogy a vége felett pár centivel van szétnyílva. Ezeket csak te látod közelről.


Az extra növekedésért használhatsz rozmaring fozetet(állítólag jobb mint az olaj) vagy minoxidilt. Esetleg sima multivitamin.


Hajat azért száríts. Nem jó a hajnak ha vizesen van.

2022. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem szàraz.
2022. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg sem jelenití a képet. Levetted már?
2022. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!