Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az erős szőr...

Mit csináljak az erős szőr szálak ellen a térdemen? Mivel tüntessem el,hatékonyan ?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok 1 hónapja éreztem szükségét annak hogy elsőnek leborotválom a lábam. Aztán mindig amikor nőt akor újra borotváltam.viszont a térdemen nagyon erősen feketén kezdett vissza nőni a szőr, és sokal gyorsabban mint a combon ,vagy a vádlimon. Mi tévő legyek? Kérlek valaki segítsen.

#borotválkozás #szőrtelenítés #térd #Mivel szőrtelenítsek #Előre is köszönöm a segítséget
2022. aug. 9. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Ha elkezdted a borotválást, nincs visszaút. Erősödni fog.

Várj 2 hetet míg megnő és válts gyantára

2022. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Borotvált le újra.
2022. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is brutál szőrös a térdem,nem is értem,hiszen ott többnyire nem szokott,de azonkívül,hogy gyakrabban leszedem,nem tudok mit csinálni vele.
2022. aug. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit maceras, de en a helyedben kiszednem szemoldok csipesszel
2022. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!