Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz a talpamon a...

Nagyon száraz a talpamon a bőr. Mivel lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
Avonos, Oriflames cuccok nem jöttek be. Utoljára körömvirág krémmel kentem, az sem volt jó. Előtte használtam még valami DM-es szarvasfaggyús krémet, bőrkeményedés elleni lábápoló krémet, Bephanten SensiDailyt és még Sudocremmel is bekentem, de semmi. Száraz, vízhiányos. Azokat a szemcsés lábradírokat is próbáltam, nem szeretem és nem is láttam változást.

2022. aug. 11. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló problémám van, semmi sem volt jó ezidáig
2022. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én sem találtam rá semmi jó krémet. Az sokat segített, hogy nyáron is végig zokniban voltam, csak akkor vettem le mikor tényleg muszáj volt (pl. strandon). Nekem télen egyáltalán nem volt kiszáradva a lábfejem, csak nyáron.
2022. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedikűrös rendbe tudja hozni.

És a nem megfelelő cipőtől ilyen ,tehát azt a lábbelit mint okot kéne megszüntetni

2022. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kék dobozos nivea krém jó rá, ha minden este kenem.-es igen nekem is csak nyáron nagyo száraz amikor folyamatosan papucsba járok.
2022. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez genetika. Anyukám hiába reszeli meg kenegeti minden este, jár pedikűröshöz is, mégis extrémen repedezett és száraz a lábfeje. Mesélte, hogy az ő nagymamája is mindig a sarkát reszelgette, de semmi nem használt. Én is már szenvedek vele így 26 évesen, de tudom, hogy ha ezt örököltem, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni, hogy sehogy sem lesz olyan, mint egy babának.
2022. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!