Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hővédő valóban véd a hajvasa...

A hővédő valóban véd a hajvasalás káros hatásaitól?

Figyelt kérdés

Ha tudtok valamit,ami nagyon bevált nektek,légyszi írjátok le nekem.

Köszönöm.


2010. szept. 23. 16:40
 1/10 anonim válasza:

Igen véd!

Én Balea Trend it up hővédő hajspray-t használok.

(dm-ben vettem)

2010. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is azt használok, mint az első válaszoló és nagyon jó. :)
2010. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És én is a balea-trend it up hővédőjét használom :D nagyon jó :)


18/L

2010. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D:D Hát ez vicces. Jók vagytok csajok.;) Köszi,akkor holnaptól MÁR ÉN IS azt használok.:D:D;)

Köszi szépen.

2010. szept. 23. 19:25
 5/10 A kérdező kommentje:
kerestem a neten és csak hajkisímító krémet talál. az is ugyanaz?
2010. szept. 23. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem-nem :) Találtam neked róla egy képet: [link]
2010. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!:)
2010. szept. 24. 16:18
 8/10 A kérdező kommentje:

és még azt elfelejtettem,hogy ti hány naponta vasaljátok?

és mennyit fújtok rá?

2010. szept. 24. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:

én is a balea trend it up-ot használom, szintén dm-ben vettem xD nem tudom, hogy jó-e, én nem vasaltam soha enélkül :"D

amúgy én hetente 1x max 2x vasalom :S szóval hajmosás után nem, mert akkor jól áll, de másnap már igen, mert akkor iszonyat =/ és hát annyit fújok rá, hogy kb mindenhol nedves legyen tőle... de a hajtövekhez nem fújok...

2010. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van nekem Tony&Guy-os, Got2b-s, Gammas....ez mind spray, nekem azok nem jönnek be. Viszont a BES-nek vana Frizzaway hövédője, meg egyenesen tartja a hajat, vagy mi erre a szakszó. Én egy éve ezt használom és ez nagyon bevált, azóta nem vasalom a hajam mindennap, csak amikor megmosom. És sokkal szebb lett, mint volt. De persze ezt befolyásolhatta más hajpakolás is, és sok minden. Nekem bejött. Egy borsonyit kell nyomni a kézre és eloszlatni a hajon, ilyen olajos jellegű, én kb a hajtö alatt 5-10cm-vel kezdem el eloszlatni a kb 1-2 cseppet a mell fölé érő hajamon (sok hajam van) Ez a termék fodrászkellékesnél kapható, 125 ml, és én mondom heti 2x használom (mert ennyiszer mosok hajat egy héten) és kb több, mint a fele megvan. Nekem jobban bejön, mint a spray. Néha veszek BES Lipocomplex ampullát, ezt átöntöm vmi kis üvegecskébe (pl nekem abba van,amibe anno sampon volt hotelokba) és ezt is belehúzkodom a hajamba. Ez 12ml egy ampulla és 300 ft, én egy ampullát kb jó sokáig hsználok,mert csak épp egy picit öntök a tenyerembe. 1-2 hónapja vettem de még van pici. Ezt tudnám neked ajánlani. A Frizzaway meg 2200 ft volt, de mondom nagyon sokáig elég.:) Nézz utána a www.besh.hu oldalon.
2012. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!