Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan epiláljak, hogy tépje...

Hogyan epiláljak, hogy tépje le a szőrszálakat?

Figyelt kérdés
Minden epilálásnál letépi szinte az összes szőrszálat, és kb 2 nap múlva megint nőnek a szőrszálak. Ráadásul olyan, mintha borotválnám, mert szúrós lesz a lábam:(. Hogyan epilápjak, vagy mit csináljak, hogy ne tépje le folyton, hanem kihúzkodja az epilátor rendesen?

2022. aug. 17. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl hosszúak már a szálak, de akárhogy is egyértelműen beszakad a szőr. Nekem például annyira gyengék a lábszőreim hogy alkalmatlan vagyoka z epilálásra, bár nem is baj, nem nagyon találkoztam még annál rosszabb módszerrel, miért kínzod amgad vele? :(Annál aztán tényleg bármi jobb.
2022. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Előtte ne furodj, ne puhuljon fel.

Ne legyen tul hksszu

Jo eoilatort hasznalj

Ahol epilalsz, folyamatosan tartsd feszesen a bort

2022. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!


#1-esnek: azért, mert úgy hittem, hogy ritkítani fogja a szőrt, és egyre kevesebbet kell majd használnom. De majd kipróbálom amit a 2-es írt, hátha jobb lesz. De ha meg úgy sem jó, akkor leborotválom párszor, hátha erősödik a szőr, és akkor talán kiszedi teljesen, mert lehet hogy tényleg gyengék a szőrök.

2022. aug. 17. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ha ilyesmi a cél akkor inkább egy IPL gépet javaslok, ha a szőröd nem fehér meg szőke, akkor pontosan ezt tudja, ritkul tőle, és 2-3 hónap után nekem pl teljesen eltünt a szőr. De amúgy ha tépni szeretnéd, ennél jobb megoldás a gyanta, mert a tlejes szőrszálat magába ragasztja, kisebb esélyel szakítja bele mint egy gyorsan pörgő csipeszhenger
2022. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyantázni nem tudok sajnos, mert a bőröm nem bírja, sajnos nagyon érzékeny bőröm van. Csodálom, hogy az epilágort bírja. IPL gépen gondolkodtam már, lehet az lesz a legjobb.
2022. aug. 18. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!