Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám magam teljesen...

Hogyan tudnám magam teljesen szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Semmi olyasmi hajlamom nincs, nem azért kérdezem, csak olyan sötét meg dús szőrzetem van és nekem nem jön be, mármint jobb szeretnék szőrtelen lenni, pl strandon szerintem jobban mutat a vízben. Van rá valami mód, hogy teljesen leszedjem? (pl derekamról, mellkasról, karom, lábamról)?

2022. aug. 25. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Borotva, gyanta, epilátor a népszerűbb módok.
2022. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az 1-es leírta - de ugye ezt párhetente ismételni kell - és közben még folyamatosan nő is a borosta.


Jó kis elfoglaltság, ha napi szinten babapopsi-szerű bőrt szeretnél magadnak....

2022. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

IPL, ha a szőr sötét, bőröd világos.

Ha sok pénzed van szalon, ha kevésbé sok, akkor vegyél egy gépet, de egy minőségit. 70-150 ezer környéke. Legalábbis legutóbb 70-ért én még láttam akciósan jót.


Ha kevesebb van, inkább felejtsd el az IPL-t egy darabig és gyűjts rá. Addig maradnak a klasszikus megoldások.

2022. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
IPL-ből melyik jó? látok itt 37ezerért is. Ez tényleg véglegesen kiszedi a szőrt? nem us hallottam még ilyenről házilag
2022. aug. 25. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A házi IPL kb. parasztvakítás...
2022. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utánanéztem és annak tűnik
2022. aug. 25. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
A felsorolt módszerekkel magadnak is meg tudod csinálni, de a kozmetikus még jobb, ha profibb eredményre vágysz. Esetleg megkérhetsz valakit, hogy segítsen benne, ha van olyan ismerősöd, aki gyakorlottabb a szőrtelenítésben.
2022. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem parasztvakítás, de a 37k-s verzió igen. Nem hiába írtam, hogy minőségit. A 37k-s max a nagyon gyenge szőrrel boldogul, ritkít egy minimálisat, de kb ebben ki is merült.
2022. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én strand előtt mindig leborotválom magam tetőtől talpig,így aznap nem vagyok borostás.Másnap,sajnos már nő ki mindenhol,sűrű,erős szőröm van
2022. aug. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az IPL működik, vegyél normális márkát: philips, braun.
2022. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!