Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos arcbőr kezelése?

Pattanásos arcbőr kezelése?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon csúnya lett az arcbőröm.

Mindig is zsíros volt, rendesen érzem hogy zsíros az arcom és ha megérintem az ujjammal akkor meglátszik rajta. Tiniként is küzdöttem pattanásokkal, jobban inkább mitesszerekkel, de az más volt mint most 20 évesen. Akkor csak a T-vonalon voltak, a homlokomon orromon és államon. Most meg oldalt az arcomon és állkapcsomon, a fülem tövénél. De úgy az egész telibe tiszta piros gyulladt pattanás, nagyon csúnya.

Pedig már mikor egész szép tiszta volt az arcom, elrontotta az egészet az az időszak mikor bejött a covid és maszkot kellett hordani. Akkor kezdett el brutálisan ennyire romlani az arcbőröm. Nyilván azért mert nem érte levegő az arcom és egyre inkább csúnyább lett. Azóta lett ilyen.

Az is benne van ebbe, hogy egy ideje már nem is használok semmit az arcomra, mert azt hallottam rontok a helyzeten ha mindent össze vissza kenek rá, mert ezt tudatosan kell. És én nem vagyok szakember nem tudhatom mi lenne a legjobb az arcomra, nem akarok ártani. Az ilyeneket nagyon meg kell válogatni mivel ápolod.

Olvasgattam már a témában de még mindig tanácstatalan vagyok mert mindenki mást ajánl.

Kértem már időpontot egyébként bőrgyágyászhoz, szóval szakemberhez fogok kerülni aki tudni fogja mivel érdemes kezelni.

De addig is érdekelne kinek mi vált be, ossza meg velem aki hasonló helyzetben volt



2022. aug. 29. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és ami még fontos, azt hallottam hogy hiába kensz bármit az arcodra, hiába ápolod kívülről, semmit nem érsz el vele.

Belülről kell ezt megszüntetni, májtisztítást kell végezni mert ha azzal probléma van akkor azt tükrözi a külsőnk is, az arcbőr.

Csak úgy érhetők el látható eredmények.

Erről ti mit gondoltok, mivel lehet ezt elérni, mit kell használni?

2022. aug. 29. 21:08
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, igyál sok vizet
2022. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdetnek normális arctisztítás
2022. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!