Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festetett vagy természetes...

Festetett vagy természetes lehetett a lány haja?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy nagyon szép világos szőke hajú fiatal csajt akinek nagyon fehér bőre volt és nagyon világos szőke haja. Be volt fonva ilyen. Olyan gyönyörűen nézett ki, szinte fénylett a lány haja... Nagyon ritka az ilyen. Nem tudtam nem nézni őt. Vajon festethette vagy természetes lehetett a hajszíne?

#haj #szín #festés #világosszőke #fénylő szőke #gyönyörű szép haj
2022. szept. 7. 11:20
A kérdező szavazást indított:
természetes szőke haja volt
szőkére festette a haját
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg természetesen is szőke volt, de a ragyogó, tökéletes árnyalat már festésnek köszönhető.
2022. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle legközelebb.
2022. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
84%
Szerintem is volt egy alap szőkésebb hajszíne, amit pluszban világosított.
2022. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, láttam hogy bámulsz, és természetes szőke a hajam. Én egy ilyen tökéletes királylány vagyok. xoxo
2022. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagy calószínűséggel festett.


Vannak ilyen természetesen tejfölszőke csajok, de általában csak fenn skandináviában. Annak az esélye, hogy idhaza ősszefutsz vele, kicsi.


Illetve létezik albinizmus, ami okoz még ilyet, de nem mindenkinél jár piros vagy lilás szemmel.

2022. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!