Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem hatott a dauer és...

Miért nem hatott a dauer és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna szép göndör hajat de nem jött össze:(. Kezdem azzal hogy a mamám fodrász és ő azt mondta nagyon szép egészséges a hajam, ezt sokan mások is mondták már így bele mertem vágni. Viszont bármenyire próbálkoztam formázni a hajam, hővel vagy nélküle 10 perc után semmi nem látszott belőle és sajnos a hajam szeret a fejemre lapulni.. Egyébként két éve semmi színezőt nem használtam a nem több, valamint hővel se formáztam csak ma. Direkt megnéztem hogy nem járt le-e az anyag, és a próba tincs az nagyon szép lett bal oldalt. Viszont a napokban sehogy se akart göndörödni, ma megmostam a hajam dauer után először és megpróbáltam hajcsavaróval ugyan úgy hogy szép legyen. Nem lett tőle nagy változás. Jobb oldalt elkezd szépen göndörödni de az is hosszabb idő után kilógja magát gyenge hullámosra, bal oldalt meg majnem egyenes :/. Bal oldalt hajvasalóval begöndorítettem, ugyan úgy mint előtte 10 perc után nem látszott. A hajam még most is egészséges. 2022. Augusztus 30.-án volt a dauer, így milyen hamar próbálhatjuk meg újra? Esetleg tovább kéne rajta hagyni? Vagy ilyenkor amíg várok mit lehetne tenni? Nagyon elkeserít hogy az én hajamra semmi sem akar hatni hogy olyan legyen mint amire vágyom:(.

2022. szept. 7. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád fodrász, akkor ö pontosan meg tudja mondani, ugyanis neki ez a szakmája, illetve ö látja, ismeri a hajad is.

Nekem nem világos, ki csinálta a dauert, te magad, más valaki, anyukád vagy más fodrász?

2022. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mamám volt. A MANÁM fodrász mint írtam, anyukám nem. Anyukámnak is ő csinálta már párszor, viszont neki jó lett. Nem tudja ő se mi volt a gond. A KÉRDÉS AZ: mit tudok most csinálni? Mikor dauerolhatom így újra minnél előbb? Van-e valami termék, akármi amivel göndörödhet vagy bármi..mint ahogy fentebb is megfogalmaztam ezeket a kérdéseket.
2022. szept. 7. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, azt hittem, anyukádat nevezed mamádnak.

Életem elsö dauerja nekem sem lett jó, pontosabban az elsö mosás után a hajam megint tök egyenes volt, még kis hullám sem maradt benne.

A fodrászom újra csinálta (kb 4 nap múlva), ez után már normálisan be hullámosodott.

2022. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Az hogy ilyen gyorsan egymás után volt dauer nem roncsolta szét?Anyumnak először volumen volt de az nem tetszett neki, aztán kis időn belül dauer, de nagyon meglátszik a haján. Csak nekem azt mondták meg a mamám is hogy fél év kb hogy ne menjen tönkre a haj ez miatt.
2022. szept. 7. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
NEm, semmi baja sem lett a hajamnak akkor
2022. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy segítettél. Más tapasztalatai is érdekelnek még, vagy segítsége.
2022. szept. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!