Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok, ti hogy fogadjátok...

Fodrászok, ti hogy fogadjátok az ilyen vendégeket?

Figyelt kérdés
Én 4 éven keresztül drogériás festékkel festettem a hajamat, amivel sosem értem el teljesen azt az árnyalatot amit szerettem volna, mert mindig sötétebb lett (konkrétan fekete sötétbarna helyett), ennek ellenére nem tudtam megengedni magamnak a fodrászt. Most viszont be fogok jelentkezni egy fodrászhoz festésre, mert megelégeltem az itthoni bénázásaimat, nagyon csúnya fénye van a hajamnak. Szerintetek ez nagyon ciki egy fodrász előtt? Tudom hogy nagyon nem szeretik ha valaki évekig otthon rontja a haját ahelyett hogy szakemberhez fordulna, szerintetek nagyon fog utálni ezért?

2022. szept. 10. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálna?

Maximum megjegyzi, hogy ezt nem kellett volna, de ennyi. Ő ölül, ha minél több vendége van, nem fog elzavarni.

2022. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
A fodrászok 90%-a csak elcseszni tudta a hajamat, szőkére is úgy festették be, hogy világosbarna volt, úgyhogy leginkább kussoljanak. Otthon jobban megcsinálom, mint ők. Te meg ha sötétbarna hajat akarsz, akkor világosabb festéket kellett volna venned, nem sötétbarnát, ez alap.
2022. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hisz azert mesz hozza hogy jol megcsinalja, ott hagyod a penzed, ez olyan, mint amikor valaki rossz foggal megy fogorvoshoz es gondolja hogy valamit fog szolni a fogorvos vagy ciki lesz, de egyaltalan nem az semelyik.
2022. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!