Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura állna jól...

Milyen frizura állna jól szögletes arcformához?

Figyelt kérdés

Eddig dupla fonatban hordtam, viszont már nagyon meguntam. Simán összekötve nem áll jól, kiengedve meg főleg nem.


Most kb. a hátam közepéig ér a hajam, de holnap megyek fodrászhoz és vállig érő wolf cut-on gondolkodtam, ami nekem nagyon bejön. Mostanra viszont elbizonytalanodtam, hogy jól állna-e. Tudnátok ötleteket adni más frizurákhoz? Vagy meggyőzni a wolf cut-tal?



2022. szept. 13. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én azt mondom ha olyan az arcod akar egy rövid bob is johet
2022. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pompadour haj elvileg jó, bár nekem nem ilyen arcformám van, de wolf cutot semmiképp ne! Az a szögleteshez nem az igazi...


[link]


Ilyen oldalak meg vannak, te is tudsz keresni :)

2022. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves segítséget az eddigi válaszolóknak. :)


Itt van pár fontos információ a hajamról: sötétbarna, egyenes, az átlagosnál dúsabb (a dupla fonat is jó vastag).

Ja és középsuliba járok, szóval fontos, hogy össze bírjam kötni és szeretem a kicsit "gyerkesebb", fonott frizurákat.

2022. szept. 13. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
A kopasz bármilyen arcformához tökéletes.
2022. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!