Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jöhettek ki "kiütések"...

Mitől jöhettek ki "kiütések" az arcomon? The ordinary termékeket használok.

Figyelt kérdés

Használok az Ordinarytol Niacinamidot és egy Caffee szem szérumot. Észrevettem már hogy ha Niacinamidot használok mostanában van hogy ,utána "kipattogok" tőle (vagyis gondolom attól) pedig eddig sose volt vele problémám. Egy éve elhasználtam egyet és rá egy jó fél évre vettem meg most az újat. Lehet túl sokszor használom? Én úgy tudom minnel többet használod annál jobb.

A másik hogy három napja kipróbáltam az Ordinary Acacide Lactique 5%-os hamlasztojat, és másnap reggel el felejtettem fenyvedot rakni . Viszont nem is nagyon sütött a nap és nem is sokat voltam kint délután de ettől a homlokom nagyon kipatogott.Ez normális ilyenkor?

Most egy ideig nem használok rá semmit maximum CeraVe hidratalot ,helyre jon hamar ?


Hogy használjam őket? És hányszor egy héten.

Illetve ajanhattok meg ilyen termékeket szerumokat amiket bele lehet vinni a hétköznapi rutinba. The Ordinary C vitaminos arckrémem is van amit eddig csak kétszer használtam hidratálóba keverve. Lehet vegyiteni a Niacinamiddal egyébként?

Alapjáraton nincs pattanásom nem vagyok rá hajlamos a homlokom közepén a szemoldokom között szokott elő fordulni néha az államon vagy az arcom szélén. Ha elő is jön akkor ezeken a helyeken. Száraz bőröm van T zónába hajlamos a zsirosodasra, fenyesedesre.



2022. szept. 14. 17:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Néha amik kijönnek az arcomon kis piros pontok ami nem tud mitől lehet pontosan.

Néha ilyen kis dudorok mint most .

2022. szept. 14. 17:33
 2/2 anonim ***** válasza:

A niacinamidra sokan erzekenyek. Valts 5%-osra vagy pár csepp a hidratálóba. Esetleg ha nagyon nem toleralja a bőröd akkor helyette azelainsav.


Ha az 5%-os tejsavra gondolsz(illetve a niacinamidra is vonatkozik ez) lehet purging, de ez elmulik 1-2 hét múlva.


Viszont hamár hamlasztasz hasznald azt a kbszott fényvédőt. Így többet áraszt és csak kidobott pénz az egész.

2022. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!