Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem múlnak el a pattanás...

Miért nem múlnak el a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Van arcápolási rutinom,de semmi.csak rosszabb lesz.tanácstalan vagyok.arctisztítónak egy aha/bha-s terméket használok.mellette sószappant.néha kenegetem csiganyálas-aloe verás géllel.valami tipp?

2022. szept. 15. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rossz ez a rutin neked
2022. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az arctisztítók aha/bha tartalma általában nem érik el a hatékony szintet. Nem a lemosóval kell hámlasztani.

Sószappan mit keres egy ilyen "rutinban"?

Komedóképző összetevők nélküli egyszerű termékeket keress, hozzá bőrtípushoz megfelelő hámlasztót, antioxidánstartalmú hidratálót.

2022. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mier mi baj van a soszappannal? Xdd
2022. szept. 15. 08:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Hámlasztásba nem kéne fejjel előre beleszaladni, borzasztóan oda kell figyelni, hogy mikor, hogyan, mennyit csinálod, véded-e utánna a bőrödet.


Milyen a bőrtípusod? Például attól, hogy pattanásos vagy, még nem lesz automatikusan zsíros a bőrtípus, lehet sokkal előrébb lennél, ha szárítás helyett hidratálnál. Pl. a sószappan szárít, azt is óvatosan, max hetente kétszer ajánlott használni.


Mikor tisztítod az arcod? Csak reggel, csak este?

2022. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Kipróbáltam minden bőrápolas fajtát.

Utána mikor meguntam, elmentem bőrgyógyászhoz és azonnal tudott segíteni. Februárban voltam először, azóta rendbejött, de még tart a kezelés, hogy végleges legyen. Kb két hónap még.

2022. szept. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!