Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudnám be szerezni?

Honnan tudnám be szerezni?

Figyelt kérdés

Rettenetesen pattanásos a bőröm, illetve T vonalban zsíros. Nagyon sok krémet, olajat, maszkot próbáltam már, de semmi sem hatott. Egy éve találtam rá az Akneroxid nevű krémre, ami egy időben hatott, de már az sem, illetve be fogja az összes ruhám, törölközőm.

Láttam egy tiktok videót, amiben egy lány osztja meg azokat a termékeket, amiket használ és be vált neki. Említette, hogy az Ordinary 30%-os hámlasztóját és a 10%-os niacinamide-t használja, azóta egy pattanás sincs a bőrén. Esetleg valakinek valami tanács ezzel kapcsolatban? Gondolkodtam, hogy én is megvegyem-e, mert már elég rossz állapotban van a bőröm, annyi pattanásom van, mint életemben soha. Ezeket az Ordinary termékeket a neten kívül helyileg hol lehet be szerezni? Drogériákban keresgéljek? Vagy esetleg gyógyszertárban?



2022. szept. 16. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Skinsmart.hu
2022. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez a 2 termék tette rendbe az én arcomat, tényleg működnek, és igen a skinsmart.hu -ról rendeltem őket, viszont DM-ben lehet kapni ugyanolyan hatóanyaggal niacinamidot pl.
2022. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!