Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajnövekedést gyorsító,...

Melyik hajnövekedést gyorsító, készítményt ajánlanátok és miért? és milyen tapasztalatok vannak ezekkel kapcsolatban? Ha tudtok még valamilyen készítményt ami jó a haj növekedésre?

Figyelt kérdés

ricinusolaj,Vitanol-C ,Herba Vita,Nisim Fast,Bánfi,Alpecin C,Bánfi hajszesz vagy sampon,revalid,Alpecin ,DERMIPSOR,

Köszönöm Szépen a Segítséget :)és bocsi hogy én is felteszem ezeket a kérdéseket,de nem minden kérdést tettek fel mások ,amit én :D és így legalább tudom a kérdésemre a választ !

Kösz


2010. szept. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a sörélesztő vált be. reggel este beveszek 3-at és havi 2centit nől a hajam. pedig előtte 1centit kb. és nem is macerás :)
2010. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én már kipróbáltam a ricinusolajat, igaz nem sokáig használtam így nem tudom, hogy növeszti e a hajat, de nagyon szép, és puha lett tőle! Most akarok majd venni Bánfi hajszeszt, és ha kipróbáltam, akkor majd megírom, hogy milyen a hatása!

Jah, és sok helyen olvastam hogy a vitanol C nagyon, nagyon jó! Biztos van benne vmi igazság, de sajnos nem sok helyen lehet kapni.

2010. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a vitanol c-ről és a ricinusról tudok nyilatkotni. viszonylag mind a 2től gyorsabban nőtt a hajat. sajnos a vitanolt nem használtam sokáig mert már kivonták a forgalomból állitólag, de én úhy vettem észre h attól gyorsabban nőtt.
2010. szept. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ricinustól mennyi idő után nő a haj és hogy kell használni?
2010. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát én fél évig használtama vitanol c-t nekem nem nött tőlle sajnos semmit:(

De lehet csak az én hajam ien:D

Viszont gyógyszertárba lehet kapni HERZÉRIA nevezetű hajápoló ampullát igaz hajhullásra van elméletileg de nagyon jó mert nekem attól nött meg a hajam :):):):)

Igaz ezer forint de abból én 5öt vettem mármint 5dobozt abba 4 ampulla volt:)Nekem azota nem is hullik és nött is a hajam:)

2010. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a ricinus nem jó választás. akkor inkább oliva olajat kever el 1 tojás sárgájával és ezt kend a hajadra. fél óra után mosd le.
2010. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a sörélesztőtől egészségesebb lett a hajad?
2010. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!