Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Hogy mossam ki belőle a sampont?

Figyelt kérdés

Előző héten sokat göndörítettem a hajamat, lakkoztam meg minden.

Előfordult már hogy nem tudtam jól kimosni a sampont a hajamból, de már két napja újra és újra próbálom kimosni.

Nem tom mit csináljak vele? Állandóan azt érzem hogy ragad

Ha hozzá érek ragacsos és tapad össze, a fejbőrömön is érzem (kisebb égető érzés)


Tényleg mindent próbáltam

Csak kiöblítettem vízzel, aztán samponnal, de semmi ugyanolyan.


Kérlek segítsetek!

Már utcára nincs kedvem menni, annyira rossz és annyira ki vagyok rá akadva.

Alapból balayage-os a hajam de nem gondolom hogy ez lenne a baj, hiszen mar évek óta festve van és kb egy féléve volt utoljára szokitve

Jó samponokat használok

És most h az egyik benne maradt és utána vízzel se jött ki, másikat használtam hogy kimossa.


Nagyon el vagyok keseredve!

Ha nem használ megyek fodrászhoz, valamelyik nem bejelentkezősre.



2022. szept. 21. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont az a baja, hogy csak vízzel mosod meg, attól durva lesz és rossz állagú.
2022. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik sampont. Nekem van pár, egyébként jó minőségű sampon amitől ragad a hajam valahogy, anyámnak pl meg tökéletesen beválik és nem tapasztal ilyet. Nem tudom mitől függ amúgy ez, nem értek hozzá.
2022. szept. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!