Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha napfényben...

Mit csináljak ha napfényben csúnya a festett hajszínem?

Figyelt kérdés
Már egy csomó ideje azzal küszködök, hogy szeretnék egy természetesnek kinéző sötétbarnát festeni a hajamra. Ez általában sikerül is, szép barnás fénye van a hajamnak, ami amúgy feketének néz ki (négyes festékkel szoktam festeni), viszont ha rásüt a nap, akkor egyszerűen borzasztóan természetellenes színe van. Ilyen vörös-barnás csíkok vannak rajta, de ez kizárólag napfényben látszódik, egyébként szép a színe. Voltam már fodrásznál is, illetve magamnak keverem a professzionális festéket, de sajnos ez a probléma mindig fennáll. Szerintetek mit csináljak, hogy egy természetesnek tűnő sötétbarnát kapjak? Már kicsit el vagyok keseredve, mert tényleg nagy álmom hogy ilyen szép sötét hajam legyen, de a napfényben meg olyan ocsmány :(

2022. okt. 9. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell festeni, ilyen egyszerű. S nem roncsolja a hajadat se.


Az idő engem igazolt.


Sok régi festett hajú ismerősöm, ha összefutok velük taperálják és irigylik a hajamat.

Az övüké meg tropára ment a 10-20 év alatt.


Jót akarok mindig mindenkinek, nem lehurrogás, hanem jó tanács.

2022. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!